Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

1 Radomszczański Półmaraton i Sztafeta

1 Radomszczański Półmaraton i Sztafeta

Zapraszamy do udziału w imprezie biegowej pn. "1 Radomszczański Półmaraton".

To znakomita okazja, by zdrowo i aktywnie spędzić czas na łonie natury.

Jeśli nie czujesz sie na siłach, by przebiec półmaratoński dystans, to zmontuj 4-osobową ekipę i wystartujcie w sztafecie 4x5 km.

Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać u organizatora Biegu.

Zapisy na bieg odbywają się na stronie: https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/1-radomszczaski-pomaraton

 

W ramach 1. Radomszczański Półmaraton Bieg Główny (21 km) odbędą się Mistrzostwa Leśników.

W zawodach mogą brać udział pracownicy Lasów Państwowych, pracownicy Parków Narodowych, pracownicy Starostw i Urzędów Miast zajmujący się lasami, nauczyciele oraz uczniowie szkół i uczelni leśnych z kraju i zagranicy a także członkowie Klubu Biegających Leśników. Warunkiem sklasyfikowania zawodnika na pierwszych trzech pozycjach jest przedłożenie ważnej legitymacji służbowej/szkolnej/studenckiej lub zaświadczenia o zatrudnieniu z miejsca pracy lub potwierdzone członkostwo w Klubie Biegających Leśników oraz wysłanie swoich danych zgłoszeniowych również na adres mailowy: izabela.randak@lodz.lasy.gov.pl lub marcin.parada@lodz.lasy.gov.pl  celem wstępnej weryfikacji do dnia 1 marca 2020 roku.

W ramach 1. Radomszczański Półmaraton Sztafeta  odbędą się Mistrzostwach Leśników.

Nagrodzone zostaną trzy najlepsze Sztafety bez podziału na kategorie.

W zawodach mogą brać udział pracownicy Lasów Państwowych, pracownicy Parków Narodowych, pracownicy Starostw i Urzędów Miast zajmujący się lasami, nauczyciele oraz uczniowie szkół i uczelni leśnych z kraju i zagranicy a także członkowie Klubu Biegających Leśników. Warunkiem sklasyfikowania zawodnika na pierwszych trzech pozycjach jest przedłożenie ważnej legitymacji służbowej/szkolnej/studenckiej lub zaświadczenia o zatrudnieniu z miejsca pracy lub potwierdzone członkostwo w Klubie Biegających Leśników oraz wysłanie swoich danych zgłoszeniowych również na adres mailowy: izabela.randak@lodz.lasy.gov.pl lub marcin.parada@lodz.lasy.gov.pl  celem wstępnej weryfikacji  do dnia 1 marca 2020 roku.

Materiały do pobrania