Lista wydarzeń Lista wydarzeń

Aktywne wakacje

Masz smartfon lub zegarek z GPS? Biegasz? Jeździsz na rowerze? Zapraszamy do zabawy. Pokaż nam swoje ulubione leśne trasy.

Na wakacyjny czas chcielibyśmy zaproponować Wam wspólną zabawę i jednocześnie konkurs. Zasady są bardzo proste. Trzeba jedynie ruszyć sie z domu.

Regulamin:

1.      W dniach od 1 lipca do 31 sierpnia wybierz się na wycieczkę pieszą, biegową lub rowerową po terenie Nadleśnictwa Radomsko.

2.      Przebieg trasy zarejestruj urządzeniem wyposażonym w aplikację Endomondo (lub jakąkolwiek inną zapisującą ślad GPS).

3.      Podczas wycieczki sfotografuj najładniejsze zakątki.

4.      Po powrocie do domu zapisz przebieg trasy do formatu pliku *.gpx.

Opisz plik wedlug schematu:

imię_nazwisko_AktywneWakacje

Zdjęcia opisz według schematu:

imię_nazwisko_kmNaKtórymByłoZrobione_AktywneWakacje

5.      Plik z zapisanym śladem ze zdjęciami oraz krótkim opisem Twojej wycieczki  wyślij na adres: izabela.randak@lodz.lasy.gov.pl w temacie wiadomości wpisz „Konkurs Aktywne Wakacje".

6.      Spośród przesłanych tras wybierzemy 5 najciekawszych, które zostaną nagrodzone niezwykle ciekawym „Przewodnikiem turystycznym po województwie łódzkim".

7.      Dodatkowo najlepsze trasy zostaną opublikowane na publicznym profilu Lasów Państwowych w serwisie Endomondo, gdzie każdy użytkownik bedie mógł później z nich skorzystać planując swoją wycieczkę.

 

8.      Jeśli nie posiadasz urządzenia do rejestrowania trasy GPS nie rezygnuj z udziału w naszej zabawie. Trasę możesz również wrysować na mapę elektorniczną lub papierową i przesłać wraz ze zdjęciami i krótkim opisem.

Serdecznie zapraszamy do wakacyjnej aktywności i trenowania w lesie.